Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gość napisał:
Nie no skąd że, nie zrobił tego celowo. Przez przypadek wsiadł narąbany za kierownice bez prawa jazdy i miał wy****ne czy jego kochani koledzy zapną pas. Przez przypadek też gnał tym Volvo żeby każdy Chełmianin słyszał że jadą ul. Lubelską. Bandytą się stał w momencie odpalenia samochodu...
zajmij sie swoim życiem!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bandyta nie bandyta ale Zawsze usmiechniety, radosny, spokojny chlopak, wypil koledzy go nakrecili nie tylko jego wina ale tych wszytkich ktorzy z nim pili i tego co ku*** dal mu swoj samochod oddał mu klucyzki wiedzac ze pil a wlasciciel tez byl narabany. To jest wsyztsko inaczej ludzie tu jest tyle rzeczy naplatanych ze wy nie wiecie co mowicie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lol napisał:
]Bandyta nie bandyta ale Zawsze usmiechniety, radosny, spokojny chlopak, wypil koledzy go nakrecili nie tylko jego wina ale tych wszytkich ktorzy z nim pili i tego co ku*** dal mu swoj samochod oddał mu klucyzki wiedzac ze pil a wlasciciel tez byl narabany. To jest wsyztsko inaczej ludzie tu jest tyle rzeczy naplatanych ze wy nie wiecie co mowicie.... [/b]
Idź to powiedzieć rodzicom zmarłych chłopaków Nie miałbyś odwagi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze: o jakim kierowcy tu mowa skoro nie miał nawet prawa jazdy. po drugie: nie zwalajcie winy na kolegów, że go nakręcili. W końcu koleś jest pełnoletni i ma swój rozum i świadomość, że odpowiada za swoje czyny. po trzecie: przypuszczam że dostanie 2-4 lata, bo ponoć cieszył się dobrą opinią (chyba, że jego starzy mają znajomości, a sądząc po klasie auta to mają pieniądze, więc i znajomości pewnie też) po czwarte: jak już wyjdzie to pewnie będzie z nim podobnie jak z kierowcami, którzy zabili w identycznych wypadkach moich znajomych: 1 listopada będzie późnym wieczorem ryczał przy ich grobach. Dlaczego późnym wieczorem? bo za dnia nie będzie miał odwagi spojrzeć w oczy rodzinom zabitych, a w nocy może ich już nie spotka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[/fo Dzieciaki juz spac proponuje a wine niech ustali sąd.Emocje opadna wtedy zlapiecie obiektywizm w swoim mysleniu na temat tej tragedii, niepotrzenej wogole. Zycze mu duzo zdrowia mimo ze jest morderca i nie widac tutaj zadnych okolicznosci lagodzacych.Wina jego jest bezsprzeczna, wybronic go moze dobry adwokat ale tylko jezeli sad wezmie pod uwage okolicznosci lagodzace a takich tutaj niema i niebedzie.Zycia nikt nikomu nie wroci mimo to szkoda ze tak to spotkanie sie skonczylo jak sie skonczylo.Wyciagnijcie wnioski i unikajcie sami wsiadania po alkoholu za kolko.Nikt z nas nie jest swiety ale niepotrzebnych tragedii mozemy uniknac majac pelna swiadomosc za kierownica jako uczestnik ruchu drogowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wkurzony napisał:
[/fo Dzieciaki juz spac proponuje a wine niech ustali sąd.Emocje opadna wtedy zlapiecie obiektywizm w swoim mysleniu na temat tej tragedii, niepotrzenej wogole. Zycze mu duzo zdrowia mimo ze jest morderca i nie widac tutaj zadnych okolicznosci lagodzacych.Wina jego jest bezsprzeczna, wybronic go moze dobry adwokat ale tylko jezeli sad wezmie pod uwage okolicznosci lagodzace a takich tutaj niema i niebedzie.Zycia nikt nikomu nie wroci mimo to szkoda ze tak to spotkanie sie skonczylo jak sie skonczylo.Wyciagnijcie wnioski i unikajcie sami wsiadania po alkoholu za kolko.Nikt z nas nie jest swiety ale niepotrzebnych tragedii mozemy uniknac majac pelna swiadomosc za kierownica jako uczestnik ruchu drogowego.
Nic dodać, nic ująć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Życie bywa okrutne...Współczuję rodzicom ofiary wypadku, bo to niewyobrażalna strata...Nie zazdroszczę życia tym, którzy przeżyli i będą mieli na sumieniu śmierć kolegi...To doświadczenie odciśnie piętno na całym Waszym życiu...Też przeżyłam taką sytuację, tzn. śmierć brata, który jako 18-letni pasażer jechał z kolegą, który był pijany. Nie miał szans, a taki fajny chłopak był z niego. Teraz jest już w niebie, a winny został na ziemi i prawdę mówiąc ma się bardzo dobrze...Uważam, że też powinien był zginąć...Kiedy patrzę na rodzinę mojego zmarłego brata i ich cierpienie nie mam wątpliwości, że sprawiedliwości tu na ziemi nie ma, ale bezmyślność młodych ludzi ma swoje granice i prędzej czy później ktoś przypłaci ją życiem...Apeluję do Was młodzi ludzi: Nie narażajcie swoich bliskich na współcierpienie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadza się, nawet prawka nie miał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co się dzieje z tymi ludźmi, czy rzeczywiście nic do tych młodych nie dociera, że pijany kierowca to pewna śmierć? Czy są aż tak głupi, że nie potrafią tego zrozumieć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytając że kierowca miał zapięte pasy a pasażerowie nie, to rzecz jasna że pasy nie są dla wygody a dla bezpieczeństwa. Mogę to stwierdzić na swoim przypadku mając wypadek, jako kierowca z zapiętymi pasami uniknąłem urazu kręgosłupa skończyło się jedynie na potłuczeniach i teraz wiedząc jakie są tego konsekwencje, zawsze proszę swoich pasażerów mimo wolnej jazdy na zakorkowanym mieście o to by mimo nie wygody zapieli je dla własnego bezpieczeństwa a często strasząc ich że to nie ja będę płacił za mandat i za ich leczenie w razie jakiegoś nie przewidzianego wypadku i nie chce mieć nikogo potem na sumieniu. Dlatego pamiętajcie czy jesteście kierowcami czy pasażerami, że pasy "mogą" uratować wam życie ! Pozdrawiam i życzę miłego dnia i bezpiecznych ferii dla młodzieży
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
- czy już go zamkli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ehem napisał:
Piotrek miał już dawno prawo jazdy! Jesteście źle poinformowani.
Jeśli ma 18 - 19 lat i "miał już dawno prawo jazdy" to znaczy, że zrobił go 12 miesięcy temu czy jaszcze bardziej "dawno"? Wszystkim uczniom odbywającym ferie życzę szczęśliwego powrotu do szkoły. Z dyskoteki wracajcie pieszo a nie z pijanymi "niechcącymi" mordercami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tomasz napisał:
Czytając że kierowca miał zapięte pasy a pasażerowie nie, to rzecz jasna że pasy nie są dla wygody a dla bezpieczeństwa. Mogę to stwierdzić na swoim przypadku mając wypadek, jako kierowca z zapiętymi pasami uniknąłem urazu kręgosłupa skończyło się jedynie na potłuczeniach i teraz wiedząc jakie są tego konsekwencje, zawsze proszę swoich pasażerów mimo wolnej jazdy na zakorkowanym mieście o to by mimo nie wygody zapieli je dla własnego bezpieczeństwa a często strasząc ich że to nie ja będę płacił za mandat i za ich leczenie w razie jakiegoś nie przewidzianego wypadku i nie chce mieć nikogo potem na sumieniu. Dlatego pamiętajcie czy jesteście kierowcami czy pasażerami, że pasy "mogą" uratować wam życie ! Pozdrawiam i życzę miłego dnia i bezpiecznych ferii dla młodzieży
Odniosę się do Twojej wypowiedzi. Jednak pasy to są pasy i teraz będę miała na uwadze to aby pasażerowie mieli zapięte pasy,bo mimo wszystko ja na drodze mogę uważać,ale przez kogoś innego można mieć wypadek.A mandat faktycznie płaci każdy za siebie ale jak tutaj piszesz w razie wypadku to ja jako kierowca za to odpowiadam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znam "kierowcy", nie popieram jazdy po pijaku,ale może to zabrzmi głupio,ale szkoda mi tego chłopaka.Nie tylko on tutaj jest winien winni są również pasażerowie. Podejrzewam,że pewnie pasażerowie mieli prawko i żeby dupy nie narazić "wsadzili" za kierownice chłopaka,który mając mało oleju w głowie wsiadł za kierownice.Miał jednak tyle szczęścia,że zapiął pasy i przeżył,ale teraz odpowie za to i pójdzie siedzieć za głupotę swoją jak i swoich kolegów.Wszyscy trzej zmarnowali sobie życie...które było całe przed nimi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przerażające co się tu czyta.Okazuje się że są ludzie (i to wcale nie tak mało) którzy "są w stanie" usprawiedliwiać zabójstwo.To jest smutne i niepokojące na przyszłość że takich potencjalnych zabójców mamy nadal na drogach tylko kwestia czasu,a następny "z dobrą opinią" we wsi zabije winnych tego że z nim wsiedli lub też np. matkę z dzieckiem która "nieostrożnie" szła obok znaku drogowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miesza się w głowie po alkoholu ... :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUDZIE! PRZESTAŃCIE WYPISYWAĆ TAKIE DURNOTY, POMYŚLCIE, ŻE MOŻE KTOŚ Z RODZINY TERAZ TO CZYTA. JEŻELI NIE ZNACIE TYCH CHŁOPCÓW TO SIĘ NIE WYPOWIADAJCIE!!!! TYLKO ONI WIEDZĄ JAK BYŁO NA PRAWDĘ. PO CO TE WASZE KOMENTARZE. CI CHŁOPCY NA PRAWDĘ BYLI ZE SOBĄ ZŻYCI, A MŁODOŚĆ MA SOJE PRAWA, KAŻDY Z NAS POPEŁNIA BŁĘDY. STAŁO SIĘ I JUŻ!!! PO CO OBRAŻAĆ KIEROWCĘ SKORO SIĘ GO NIE ZNA. WIDOCZNIE TAK SIĘ DOGADALI. PAWLE, DAMIANIE I PIOTRKU JESTEŚMY Z WAMI I NIE POZWOLIMY WAS OBRAŻAĆ KOLEŻANKI I KOLEDZY Z WOJSŁAWIC
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ania napisał:
LUDZIE! PRZESTAŃCIE WYPISYWAĆ TAKIE DURNOTY, POMYŚLCIE, ŻE MOŻE KTOŚ Z RODZINY TERAZ TO CZYTA. JEŻELI NIE ZNACIE TYCH CHŁOPCÓW TO SIĘ NIE WYPOWIADAJCIE!!!! TYLKO ONI WIEDZĄ JAK BYŁO NA PRAWDĘ. PO CO TE WASZE KOMENTARZE. CI CHŁOPCY NA PRAWDĘ BYLI ZE SOBĄ ZŻYCI, A MŁODOŚĆ MA SOJE PRAWA, KAŻDY Z NAS POPEŁNIA BŁĘDY. STAŁO SIĘ I JUŻ!!! PO CO OBRAŻAĆ KIEROWCĘ SKORO SIĘ GO NIE ZNA. WIDOCZNIE TAK SIĘ DOGADALI. PAWLE, DAMIANIE I PIOTRKU JESTEŚMY Z WAMI I NIE POZWOLIMY WAS OBRAŻAĆ KOLEŻANKI I KOLEDZY Z WOJSŁAWIC
Pięknie. Wasza postawa jest na prawdę wspaniała! Gdzie byliście ja wsiadali do tego auta? Może pomagaliście zapiąć pasy "kierowcy"/ a może dopychaliście Damiana i Pawła na tylnym siedzeniu bo nie mogli sami wsiąść do auta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ania napisał:
LUDZIE! PRZESTAŃCIE WYPISYWAĆ TAKIE DURNOTY, POMYŚLCIE, ŻE MOŻE KTOŚ Z RODZINY TERAZ TO CZYTA. JEŻELI NIE ZNACIE TYCH CHŁOPCÓW TO SIĘ NIE WYPOWIADAJCIE!!!! TYLKO ONI WIEDZĄ JAK BYŁO NA PRAWDĘ. PO CO TE WASZE KOMENTARZE. CI CHŁOPCY NA PRAWDĘ BYLI ZE SOBĄ ZŻYCI, A MŁODOŚĆ MA SOJE PRAWA, KAŻDY Z NAS POPEŁNIA BŁĘDY. STAŁO SIĘ I JUŻ!!! PO CO OBRAŻAĆ KIEROWCĘ SKORO SIĘ GO NIE ZNA. WIDOCZNIE TAK SIĘ DOGADALI. PAWLE, DAMIANIE I PIOTRKU JESTEŚMY Z WAMI I NIE POZWOLIMY WAS OBRAŻAĆ KOLEŻANKI I KOLEDZY Z WOJSŁAWIC
Uważasz,że ktoś z rodziny teraz to czyta. Wątpię. Zajmują się pewnie pogrzebem,albo opłakują chłopaków i na pewno nie siedzą na forum i czytają co kolejna osoba napisała na ten temat. A po za tym nie wiem czy wiesz do czego służy forum, do wyrażania swoich poglądów. I te "durnoty" o których piszesz to są poglądy ludzi na ten temat.Kierowcę może i większość nie zna i nie ważne jaki był "zajebistym" kumplem, w chwili gdy wsiadł po pijaku za kierownice pokazał jaki jest deb***em.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...